In Balans Valpreventie training

In Balans Valpreventie training

 

De cursus Valpreventie In Balans die in Ede wordt gegeven bestaat uit voorlichting en beweegoefeningen gebaseerd op Tai Chi. Het doel van In Balans is het verminderen van valincidenten door bewustwording van risicofactoren en verbeteringen van balans, spierkracht, mobiliteit en toename en zelfvertrouwen en ontspanning.

Duur van de cursus is 13 weken, waarbij er 2x in de week een training en/of cursusbijeenkomst is.

Oefeningen gericht op:

  • Algehele fitheid
  • Balans en ontspanning
  • Versterken en losmaken van voeten, enkels en benen
  • Opstaan vanuit een stoel, bed of van de grond
  • Tips bij het lopen (functioneel lopen)
  • Lopen met een stok of rollator

Cursusinformatie

  • Maandag van 14:00-15:00 uur en donderdag van 13:00-14:00 uur
  • Aansluitend is er de mogelijkheid om na te kletsen met een kopje koffie of thee.
  • Locatie: Fysiotherapie Lijf en Leven, Klaphekweg 40, Ede
  • De eigen bijdrage voor deelname aan de cursus bedraagt € 50,00. Het is ook mogelijk om de ”Meer Volwassenen Meedoen”-bonnen te gebruiken van de gemeente Ede.

Wilt u weten hoe sterk u staat?

Doe de Risicotest voor Vallen !!

Deelnemen

Wilt u deelnemen aan de cursus In Balans? Op de website van Sportservice de Vallei vind u de startdata van de nieuwe cursussen 

 

Meer informatie

Wilt u meer informatie, neem dan contact op met de buurtsportcoach van de gemeente Ede. Dit kan door een mail te sturen naar senioren@sportservicedevallei.nl of telefonisch met buurtsportcoach Angeline van de Kraats: 06 – 51 56 15 21 

 

Social media

Disclaimer

Niets van deze site mag worden gekopieerd, gereproduceerd, openbaar gemaakt, gebruikt of verspreid worden zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Lijf en Leven Ede BV.